fbpx

Ocenenia a ceny

Red Dot Design Award – Best of the Best 2014, Germany

Trampolína Springfree ™ získala cenu Best of the Best 2014 od Red Dot Design Award.

Kombinácia pioneerujúcej inovácie a najvyšších bezpečnostných štandardov bola trampolína Springfree, Red Dot: Best of the Best 2014 ocenená za najvyššiu kvalitu a prelomový dizajn. V jednej z najväčších a najprestížnejších produktových súťaží predstavoval model O77 trampolína stredný ovál produktovú líniu spoločnosti a vynikol medzi viac ako 4 800 kandidátmi. Len 1,5% zo všetkých účastníkov získalo prestížnu hlavnú cenu. Táto cena zhodou okolností súvisela s oficiálnym uvedením trampolíny Springfree na trh v Nemecku.
Som šťastný, že som bol ocenený cenou Best of the Best od Red Dot Design Award za najvyššiu kvalitu a prelomový dizajn, „povedal Dr. Keith Alexander, vynálezca trampolíny Springfree“. Táto cena je uznaním inovatívneho dizajnu Springfree, mnohých rokov tvrdej práce a oddanosti našej tímu. „

Toyology Outdoor Toy Awards 2013, United Kingdom

2013 – Toyology Outdoor Toy Award. Proces výberu pre túto cenu je jedinečný a preto sme osobitne hrdí na túto cenu!

Hodnotenie poroty
Najdôležitejšími porotcami boli deti vo veku od 5 do 16 rokov. Zúčastnili sa aj učitelia, rodičia, blogeri a novinári. Peter Jenkinson, editor Toyology .TV, moderoval metódy testovania.

Metódy testovania
Deti testovali rôzne vlastnosti trampolíny, ale rozhodujúcim kritériom bol zábavný faktor. Dospelí členovia poroty mali zvlášť dbať na charakteristiky ako odolnosť, trvanlivosť, cenu, funkčnosť, ale tiež sa zohrávali aj faktor zábavy.

2013 Choice Recommended, Australia

Inovatívny dizajn trampolíny Springfree eliminoval štyri z najčastejších príčin nehôd na trampolíne – rámy, pružiny, ako aj vypadnutie z trampolíny a pevné ochranné sieťové stĺpiky. Na základe vyššie uvedených kritérií bol ocenený Springfree Trampolína R54 Compact Round 1st Safety Choice 2013 Award. Navyše, použitie kvalitných komponentov a najpohodlnejšej pružnosti povrchu pre skákanie urobilo dobrý dojem.

2011 Kidspot Best of Award, Australia

Austrálske matky každoročne hodnotia svoje obľúbené produkty a udeľujú ceny Kidspot Best Of Awards. Trampolína Springfree ™ v roku 2011 získala cenu za najlepšiu hračku a bola hodnotená ako: „produkt, ktorý je nesmierne zábavný, presvedčivý dizajn. Nie je ľahké nájsť takú vysokú kvalitu medzi vonkajšími produktmi“.

2011 Parent Tested Parent Approved Winner, USA

PTPA je jediný program testovania produktov, kde sú testujúcimi rodičia. 40 000 rodičovských dobrovoľníkov kladie najvyšší dôraz na bezpečnosť produktu. Springfree je hrdý na ocenenie PTPA „najbezpečnejšia záhradná trampolína“.

Hodnotenie poroty
„Naša rodina je nadšená z trampolíny Springfree. Deti sa tak veľmi hrajú, že večer ťažko zaspávajú. Springfree ponúka bezpečnú alternatívu pre väčšinu klasických trampolín na trhu. Naše deti ju milujú – a my tiež.“

2010 NAPPA Gold Award – Children’s Products, USA

Trampolína Springfree získala Zlatú cenu na 20. ročníku Národných ocenení pre rodičov (Nappa) v kategórii „produkty pre deti“. Ocenené produkty boli testované podľa prísnych kritérií a z celého sveta sa ich vybralo stovky. Len tie najlepšie produkty získajú prestížnu cenu Nappa. Trampolína Springfree bola vybraná z mnohých ako jeden z najlepších produktov na trhu pre hru detí.


2010 Product of the Year, USA

Trampolína Springfree bola v roku 2010 v USA Produkt roka v kategórii „Produkty pre deti“. Produkt roka USA je vybraný viac ako 60 000 zákazníkmi, ktorí produkty poznajú prvotriedne!
Produkt roka, ktorý sa udeľuje v 28 krajinách, je najväčší program spustený spotrebiteľmi, ktorý spočíva v rozlíšení najinovatívnejších produktov.

2010 Product of the Year, Canada

Trampolína Springfree bola v roku 2010 ocenená ako Produkt roka v Kanade v kategórii „Dom a záhrada“. Kanadský Produkt roka je vybraný viac ako 12 000 kanadskými spotrebiteľmi.
Trampolína Springfree tiež získala prestížnu cenu Produkt roka poroty, Porotcovskú špeciálnu cenu za výnimočnú inováciu, udelenú medzi víťazmi každej kategórie.

2009 International Design Award, Australia

Trampolína Springfree získala jedno z najvyšších dizajnových ocenení: Medzinárodnú cenu za dizajn Standards Australia, udelenú prestížnou porotou. Všetci kandidáti sú hodnotení na základe prísnych kritérií, vrátane inovácie, vizuálnej/emocionálnej príťažlivosti, funkčnosti, kvality výroby, ergonómie, bezpečnosti a trvácnosti a ekológie a prezentácie.

2009 Parent’s Choice Award, USA

Trampolína Springfree získala prestížnu hodnotenie rodičov od Nadačného fondu rodičovských volieb. Ocenenie rodičovských volieb je najstarším nezávislým ocenením v USA za kvalitu v médiách a produktoch pre deti. Počas viac ako 30-ročnej histórie Fondu trampolína nikdy nevyhrala.

Čo hovorí porota
„Naši testovači sú vekom od 6 do 66 rokov. Skákaním na trampolíne Springfree objavili nečakané zručnosti a znovu získali dôveru. Ale najdôležitejšie je, že nakoniec sa celá rodina mohla hrať spolu,“ Ak a vaša rodina uvažujete o kúpe trampolíny, túto trampolínu Springfree odporúčame bez váhania. „.

2009 Family Choice Award, USA

Springfree je hrdý na ocenenie Family Choice Award, USA. Skupina rodinných mieník, najväčší poskytovateľ bezplatných online recenzií v Spojených štátoch, sa považuje za najdôležitejší zdroj informácií o produktoch a službách pre celú rodinu.


2009 Kidspot Best Of Award, Australia

Trampolína Springfree ™ získala hodnotenie „veľmi odporúčame“ od Kidspot Best of Awards Australia. Kidspot Best of Awards sú udeľované najlepším produktom pre rodičov a deti – vybraným matkami v Austrálii. Kidspot Best of Awards odporúča najlepšie produkty, ktoré matky špeciálne pre bábätká, produkty pre tehotné ženy a hračky.

2009 Best Award, New Zealand

Ocenenie za najlepší dizajn, je iniciatívou Novozélandskeho inštitútu, ocenenie sa udeľuje každý rok v štyroch kategóriách: grafický dizajn, priestorový dizajn, interaktívny dizajn a dizajn produktu.